תחליפי טבק טבעיים במיוחד לג’וינט שלכם

אם גם אתם קראתם את הפרסומים על כך שהמדינה היחידה בעולם בה קנאביס הוא 100% חוקי היא צפון קוריאה והתכוונתם להתארגן על נסיעה לשם, אתם יכולים לבטל את כרטיס הטיסה שלכם. מדובר בסה”כ בבלבול בין צמח הקנאביס לצמח ההמפ שאינו מכיל רכיבים פסיכו-אקטיביים, אבל משמש את המקומיים כתחליף טבק זול לגלגול לסיגריות המקומיות. ובינינו? לא ברור מי מהם גרוע יותר, אבל מה שבטוח, זה שהקנאביס בצפון קוריאה נכלל ברשימת הסמים המסוכנים, במקום של כבוד לצד הקוקאין וההרואין… אצלנו, לעומת זאת, מדברים כבר מספר שנים על לגליזציה, אבל בפועל, לא קורה הרבה…

בכל מקרה, עד לפני זמן לא רב טבק (על כל רשימת הרכיבים המזיקים שלו) היה הדבר היחיד שאותו ניתן היה לערבב בג’וינט, אז הדילמה שעמדה בפני המעשנים הייתה מאד לא פשוטה- להרעיל את עצמכם עם טבק או להיחנק מג’וינט בלעדיו. בעיה. למזלנו, הופיעו תחליפי טבק ללא ניקוטין וללא שאר המזיקים, והדילמה נפתרה. עכשיו, מה זה תחליף טבק טבעי, במה תחליפי טבק טובים יותר מהטבק הרגיל, איזה תחליף טבק מומלץ – אם תמשיכו לקרוא, תכף תגלו.

יתרונות תחליפי טבק

בואו, לפני שאנחנו מדברים על היתרונות, נחדד עוד קצת את העניין הזה של למה אנשים מחפשים תחליף טבק לג’וינט, ונתחיל בלמה בכלל אנחנו מערבבים טבק בג’וינט. לזה, יש כמה סיבות. הראשונה בהן, היא שזה באופן הגיוני יוצא יותר חסכוני מאשר לא לערבב טבק. הסיבה השנייה היא שטבק, בניגוד לשאר החומרים שאנחנו מערבבים איתו, לא נכבה כל שנייה. והסיבה השלישית (שהיא אולי המשפיעה ביותר) היא שטבק מעלה לנו את הדופק ומזרז את מחזור הדם, ולכן הוא גורם לחומר להיספג מהר יותר בגוף שלנו (מה שאומר שהסטלה חדה יותר בעלייה וחזקה יותר בשיא).

אז אם הכל טוב, מה רע? למה בכלל לחפש תחליף טבק לעישון? פה הסיבות מתחלקות לשתיים- בריאותיות ואישיות-טעם. את הצד הבריאותי כבר בטח הבנתם מאינספור פרסומים שהופיעו בשנים האחרונות, אבל בנוסף לנזקים האלה, לרוב סוגי הטבק הרגיל יש טעם שמשתלט על הטעם של הג’וינט, כך שלא כל אחד נהנה לערבב בטבק רגיל.

כאן, בנקודה הזו, כבר בטח זיהיתם את מרבית היתרונות של תחליף טבק ללא ניקוטין, אז רק נוסיף שחשוב לציין שלמרות ששום תחליף טבק לא נבדק מחקרית ולכן, לא הוכח שהוא מזיק יותר או פחות לבריאות מטבק רגיל ועדיין מדובר בעישון ובעשן שנכנס לריאות, תחליפי טבק קנאביס לא מכילים את הניקוטין (שהוא חומר ממכר) ואינם מכילים את הרעלים האחרים שקיימים בטבק ושאותם כבר הזכרנו קודם.

תחליפי טבק מומלצים

Real Leaf- ריל-ליף

תערובת צמחים אורגנית בעלת טעם ניטראלי ומכילה את המולין, שהוא צמח מרפא שמסייע למערכת הנשימה. לתחליף יש בעירה אחידה לאורך הזמן, טעם עדין שאינו משתלט על הקנאביס וההרגשה בגרון קלה יותר וצורבת פחות מסיגריה נקייה.

מוצרים:

ריליף קלאסי באריזה החומה – תערובת של מולין, מרשמלו ועלי פטל.

ריליף דמיאנה באריזה לבנה – תערובת של דמיאנה, מולין, מרשמלו ועלי פטל. הדמיאנה שימשה את בני המאייה לטיפול ולאיזון עצבי. עיקר השימוש בדמיאנה ברפואת צמחי המרפא הוא לשיפור מצב הרוח ולהרגעת חרדות.

Mix- מיקסו
תערובת מעלי צמחי מרפא ייחודיים מיובשים שמיוצרת בעבודת-יד. שתי התערובות (הגולדן והגרין) פותחו בשיתוף פעולה עם מעשנים ואנשים שמטופלים בקנאביס, במטרה לתת למעשן טעם עשיר יותר וחווית עישון נקייה.

מוצרים:

גולדן מיקסו – התערובת מכילה ליקוריץ, מרווה, ווטיוור, דמיאנה, מרשמלו, חסת בר, עלי דפנה, בזיליקום ורוזמרין.

גרין מיקסו – התערובת מכילה ליקוריץ, חריע, נענע, דמיאנה, מרשמלו, חסת בר, עלי דפנה, בזיליקום וכורכום.

Wingman – ווינגמן
תערובת טבעית המועשרת בטרפנים, שפותחה ע”י חברת מחקר בשיתוף עם מטופלים בקנאביס. התערובת מכילה טרפנים שמשתלבים בקנאביס וממקסמים את השפעת הקנבינואידים. למרות שלכאורה התערובות מיועדות במיוחד לצרכני קנאביס, הן מעולות גם בתור תחליף טבק בלי ניקוטין.

מוצרים:

סאטיבה- Sativa – התערובת מיועדת לשימוש עם זני סאטיבה

אינדיקה- Indica – התערובת מיועדת לשימוש עם זני אינדיקה

נטורל- Ntural – תערובת הייבריד טבעית

אם אתם עדיין משתמשים בטבק בג’וינט שלכם, הגיע הזמן להפסיק ולעבור לאחד מתחליפי טבק טבעיים שעליהם המלצנו.

אז מה היה לנו כאן?
הגענו למסקנה שתחליף טבק זה לא רק עניין של בריאות, אלא גם עניין של טעם. התמקדנו בשלושה סוגי תחליפי טבק טבעיים, שבהחלט יכולים להעשיר את העישון בטעם ולמקסם את החוויה, מה נשאר, חוץ מלאחל לכם שיהיה לכם אחלה יום?

תפריט