סקירת מוצר: וופורייזר מייטי

הוופורייזר או מכשיר אידוי (מאדה בעברית) ולא, מאייד זה קרבורטור, משהו אחר לגמרי שקשור למכוניות, הפך לשיטת צריכה פופולארית ברחבי העולם, וזאת בשל יכולתו לספק לגוף את כל היתרונות שמצויים בעשבים אותם רוצים לעשן, בלי להעביר אותם את תהליך השריפה או הערבוב עם הטבק, שכיום, כולנו כבר יודעים כי שניהם אינם בריאים. החלטנו הפעם להתעמק מעט באחד מהוופורייזרים הבולטים בעולם (שמסתמן שהוא הבולט ביותר בהם, אבל אנחנו משתדלים להיות זהירים), ולתת לכם את כל המידע הנדרש לכם, אם אתם מתלבטים בין וופורייזר מייטי למכשירי אידוי אחרים.

מה זה וופורייזר מייטי?

וופורייזר מייטי הוא מאדה ניייד ויחסית קומפקטי בגודלו בעל ביצועים מעולים. עם המייטי האידוי מתבצע על בסיס הולכת אוויר חם בשילוב הולכה במגע ישיר. הולכת האוויר החם מספקת אידוי מיידי, אחיד ועקבי, בעוד שהמגע הישיר מבטיח כי האדים יווצרו מהשאיפה הראשונה. כמו כן, חשוב לציין שניתן לאדות עמו צמחים יבשים, תערובת יבשה, שמנים ומוצקים (עם רשתות יעודיות שמגיעות בערכה).

למי וופורייזר מייטי מתאים?

המכשיר מתאים לכל מי שאוהב את האידוי שלו איכותי, יעיל ומהיר, בלי להתבחבש יותר מידי עם העשב ועם ההפעלה של הוופורייזר שלו. חוץ מזה, הוא מתאים לאנשים שמחפשים לעשות שימוש אינטנסיבי במכשיר. וליהנות מהשכטה שלהם.

מה כלול באריזה?

כשאתם קונים וופורייזר מייטי, אריזת המכשיר כוללת את המכשיר עצמו, משפך למילוי קל ונקי, גורס, קפסולה למילוי, מברשת לניקוי, הוראות הפעלה באנגלית ובעברית, מטען, סט גומיות להחלפה, שלוש רשתות להחלפה, פד לנוזלים ותעודת אחריות לשנתיים של היבואן הרשמי.

חווית שימוש

הוופורייזר מייטי נחשב למכשיר האידוי הנייד היעיל ביותר כיום, לכן הוא מומלץ למי שמחפש את איכות האידוי הגבוהה ביותר ובשיטת האידוי האפקטיבית ביותר. המייטי ידוע כוופורייזר המוביל כיום בשוק בזכות הביצועים שלו ואיכות האידוי שהוא מפיק.

וופורייזרים, כיום, פועלים בשתי שיטות – אידוי המתבצע במגע ישיר עם תא חימום (כשהעשב בא במגע עם הסליל) ואידוי בזרימת אוויר (כשהאוויר החם זורם בין העשב בעת השאיפה). המייטי משלב את שתי השיטות יחד, הייחוידיות של מייטי בחויית האידוי היא הראש קירור הוא חלק נפרד מכשיר ובזכות זה מאפשר שאיפה נעימה ארוכה ולא חונקת.

יתרונות

הזכרנו קודם בקצרה את היתרונות שלו יחסית למאדים האחרים, אבל בואו נחזור עליהם שוב (לטובת מי שלא היו מרוכזים אלא כבר זרמו במחשבות על הכיף שיעשו עם המייטי שלהם) – סוללה כפולה לזמן שימוש ממושך יותר, שיטת אידוי פטנטית חדשנית, קומפקטיות, ביצועים טובים, ולא פחות חשוב – אם חשבתם שכל היעילות והחדשנות הזו “גובה” את מחירה במורכבות השימוש בו, אז טעיתם, כי הוא גם נחשב לקל להפליא להפעלה. אה, שכחנו להזכיר שהוא גם נכבה אוטומטית לאחר שתי דקות – מה שהופך אותו לבטיחותי במיוחד למשתמשים שכחנים.

תפעול המכשיר

נוסף לכל היתרונות של וופורייזר מייטי, השימוש בו הוא מאוד פשוט!

1. לפני הכל – חשוב לטעון את הסוללה במלואה. וכן, אנחנו מתכוונים שתעשו זאת לפני השימוש הראשון.

2. גרסו את הצמחים.

3. הסירו את המכסה בחצי סיבוב מלאו את תא המילוי סגרו את המכסה

4. עכשיו לחלק הכיפי: הפעילו את המכשיר (לחיצה על הכפתור הכתום). בתצוגה של המכשיר תוכלו לראות מהי הטמפרטורה העדכנית, הטמפרטורה הרצויה (אפשר לכוון באמצעות החיצים שבצד) ואת מצב הסוללה. אגב, אם אתם מסתבכים עם העניין של המעלות, שימו לב שלחיצה על שני החיצים ביחד תעביר אתכם ממצב של מעלות צלסיוס לפרנהייט וההיפך.

5. המכשיר רוטט בהגיעו לטמפרטורה שבכרתם סובבו את הפיה ותהנו.

זקוקים להדרכה ויזואלית יותר? צפו בסרטון של החברה המייצרת!

חיי סוללה

ישנם מאדים ניידים עם סוללות מובנות, האחרים – פועלים על סוללה נשלפת נטענת. ההבדלים המהותיים בין הוופורייזרים הפועלים על סוללות מתמקדים בגודל תא המילוי, אפשרות השליטה בטמפרטורות, ו(איך לא?) – זמן השימוש כשהסוללה טעונה במלואה. בעוד זמן השימוש בוופורייזר נייד ממוצע נע בין חצי שעה עד שעתיים בשימוש בתדירות נמוכה, וופורייזר מייטי פועל על סוללת ליתיום כפולה שנותנת ביצועים טובים גם בשימוש אינטנסיבי. האמת היא, שבניגוד למכשירים אחרים שאצלם צריך להמתין לטעינה לפני שימוש, אצל המייטי ניתן להמשיך ולאדות את החומר, גם כשהוא מחובר למטען בחשמל (במקרה ונגמרה הסוללה).

איך לנקות את הוופורייזר?

כבר אחר מספר שימושים במייטי שלכם, תוכלו לראות סימני שימוש בו – בעיקר, שאריות נוזל דביק שחלק ממנו נשאר בקשית השאיפה או בתא האידוי. התחזוקה והניקיון שלו מאוד קלים, משום שכל החלקים מתפרקים בקלות (ניתן להשתמש בחומרי ניקוי אורגנים)

בשורה התחתונה

וופורייזר מייטי נחשב למאדה הבולט ביותר בקטגוריית המאדים הניידים, והיתרונות הרבים שלו גורמים לכך שמי שבאמת רוצה ליהנות – לא יכול לבחור בוופורייזר אחר!

תפריט