סיגריה אלקטרונית ג’ול

בשנים האחרונות, עולם העישון הולך ומתקדם כך שניתן לראות יותר ויותר אלמנטים ומוצרי עישון ייחודיים,
לרבות מותגים שונים של סיגריות אלקטרוניות. אחת מהם היא הסיגריה האלקטרונית “ג’ול”.

אבל, מה זו הסיגריה הזו?

מדובר בסיגריה אלקטרונית ייחודית שאינה נראית כמו סיגריה רגילה, אלא יותר כמו דיסק און קי אותה ניתן להטעין באמצעות יציאת USB. סיגריה אלקטרונית ג’ול היא בעלת מנגנון חימום ייחודי, כך שהוא מקטין את השפעת הדליקה בקרב המעשנים. ה-JUUL עשויה להתאים למי שמעוניין להתחיל בתהליך גמילה מהסיגריות המסורתיות, מאחר והן מעניקות למעשן את אותו הסיפוק שהמתקבל מסיגריה רגילה. אגב, מי שחשבו על הרעיון ויצרו את הסיגריה האלקטרונית הייחודית הזו הם שני מעצבי מוצר, בוגרי אוניברסיטת הארווארד, המתגוררים בניו יורק בשיתוף פעולה עם מעבדות Pax יצרנית הוופורייזים מהמובילים בשוק.

סיגריה ג’ול

ממה סיגריה ג’ול מורכבת?

הסיגריה האלקטרונית “ג’ול” מכילה וסת טמפרטורה, מחסנית וסוללה, והשימוש בה נעשה באמצעות קפסולות ייעודיות הנקראות juul pod המכילות ניקוטין על בסיס מלח וטעמים שונים כדוגמת מנגו, מלפפון ואפילו קרם ברולה. התערובת הנוזלית המצויה בקפסולה נוצרת בתהליך ייחודי, תוך בקרת איכות קפדנית, ומטרתה להעניק למעשני הסיגריה הקלאסית את תחושת הסיפוק המתקבלת מהעישון. הנוזל שבקפסולות, הוא זה שמייצר את האדים הנובעים מהסיגריה האלקטרונית במהלך השימוש.

מה מכילה התערובת שבקפסולות?

התערובת שנמצאת בתוך הקפסולות, מכילה כאמור ניקוטין וטעמים (המורכבים מחומרים טבעיים ומלאכותיים). כמו כן, רכיביה הנוספים של התערובת הם חומצה בנזואית (המסייעת לתחושת הסיפוק של מעשני הסיגריה), כמו גם פרופילן גליקול וגליצרין (מהווים מקור ליצירת האדים). הסיגריה האלקטרונית ג’ול משמשת כמקור חלופי נהדר עבור מעשנים רבים. מלבד כל יתרונותיה הייחודיים, היא אינה מכילה טבק. יתרה מזאת, קפסולה של JUUL מכילה כ 0.7 מ״ל עם 1.7% ניקוטין לפי משקל. שווה ערך לקופסת סיגריות אחת מוצר זה אינו מכיל עלי טבק מעובדים או שאינם מעובדים

לסיכום, סיגריה ג’ול – JUUL היא קומפקטית, ניתנת לאחסון וידידותית למשתמש, כך שאין ספק שמדובר במוצר שעשוי לתת מענה נהדר למעשנים רבים.

לבירורים ורכישה השאירו פרטים כאן

תפריט