נגישות

מפעילת האתר רואה חשיבות רבה לקידום הנגישות לאנשים עם מוגבלויות. לשם כך נערכו התאמות והושקעו מאמצעים ומשאבים בהנגשת האתר, במטרה להקל על השימוש בו, לאפשר גלישה נוחה וקלה ולהפוך את המידע לזמין יותר עבור אנשים עם מוגבלויות. לשם מטרה חשובה זו, מפעילת האתר משתמשת בתוסף “נגיש לי”.

להפעלת התוסף יש ללחוץ על הריבוע השחור המצוי מצד שמאל בתחתית עמוד האתר. לאחר הלחיצה יפתחו תפריטי תוסף הנגישות באמצעותם תוכלו לשנות את גודל הטקסט, לשנות את צבעי האתר, לשנות את תצוגת האתר, לסמן קישורים וכותרות באתר, לנווט במהירות בין אזורים בכל עמוד, להגדיל ולהקטין את תצוגת האתר, לשנות את גופן האתר לקריא, לעצור הנפשות באתר, להאזין לטקסט חלופי עבור תמונות באמצעות תוכנת הקראה, להאזין למספרי טלפון באמצעות הקראה קולית, לשנות את סמן העכבר, לנווט בין אפשרויות התוסף. כפי שמפורט בתוסף אפשר להשתמש גם בקיצורי מקלדת להפעלת חלק מהאפשרויות.

למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה בנושא נגישות, נשמח אם תדווחו לנו במייל של מפעילת האתר Goodstuff.il08@gmail.com, או בטלפון 08-8609133, ואנו נדאג לטפל בנושא בהקדם.

בנוסף, החנות של מפעילת האתר, הממוקמת באשקלון, נגישה לאנשים המתניידים בכיסא גלגלים.

עמוד זה עודכן לאחרונה ביום 17.02.2021

תפריט