מאמרים

אם אתם מעוניינים לקנות וויפורייזר לאידוי קנאביס, הוויפורייזרים (מאיידים) של חברת פקס (PAX) הם ללא ספק אחת הבחירות הפופולריות. זהו מאייד נייד, המתאים מאוד לשימוש מחוץ לבית, שנחשב קטן וקומפקטי, אחד המכשירים הטובים בשוק.
בשנים האחרונות, הולכת סצנת הטראנס ותופסת תאוצה ברחבי כל העולם. מסיבובי פסטיבלים ומסיבות טבע מקומיות שהולכים ומתרבים ועד לדרכים שהם באים לידי ביטוי במאפיינים כוללניים יותר כתרבות, אורח חיים, לבוש ואופנה.
החלטנו הפעם להתעמק מעט באחד מהוופורייזרים הבולטים בעולם (שמסתמן שהוא הבולט ביותר בהם, אבל אנחנו משתדלים להיות זהירים), ולתת לכם את כל המידע הנדרש לכם, אם אתם מתלבטים בין וופורייזר מייטי למכשירי אידוי אחרים.
הצמחים שאנחנו מעשנים מתקלקלים, הם יכולים להתייבש ולאבד את טעמם. אם גם בעיניכם אין כמו חופן של פרחים טריים, דביקים ומוכנים לעישון או אידוי, ישנם מספר כללי אחסון עליהם תצטרכו להקפיד, ואותם, ריכזנו כאן בשבילכם.
JULL- שונה מכל סיגריה אלקטרונית שהכרתם עד היום. קלה לשימוש, ללא כפתורים ובטעמים מיוחדים. בואו לגלות מה עומד מאחורי ההיסטריה שנקראת סיגריה אלקטרונית ג'ול.
בכדי ליהנות מחווית העישון שלכם, עליכם לבחור במוצרים האיכותיים ביותר. על מנת שתדעו לעשות את הבחירה הנכונה והטובה ביותר במוצרי הגלגול, אנו נציג בפניכם את מוצרי הגלגול של חברת RAW.
אידוי קנאביס הופך עם הזמן לאחת השיטות הבולטות והמועדפות על הצרכנים, אז אחרי ששמענו המון שמועות נכונות ולא נכונות החלטנו לעשות קצת סדר.
תפריט