האיפי החדש של Shpongle

 

אחד ההרכבים החשובים של עולם המוסיקה האלקטרונית הפסיכדאלית אשר מאחוריו עומדים סיימון פוספורד (הלוסינוגן) וראג’ה ראם ולדעתנו כנראה ה-הרכב שמנגיש את המוסיקה להמון אנשים מחוץ לז’אנר כי הוא משלב כלכך הרבה אלמנטים של מוסיקת עולם.

אבל לא נמשיך להרחיב על שפונגל כי ביננו, מי לא מכיר, בואו נדבר על האיפי החדש!

מסע מוסיקלי יוצא דופן אשר משלב באופן הכי ייחודי שיש כלים אלקטרוניים ואורגניים שהפכו את השם שפונגל לשם נרדף לאלקטרוניקה חדישה ודוחפים את גבולות היצירתיות המוסיקלית אפילו מעבר למחסומים שכבר נשברו בפרוייקט האגדי הזה.

האיפי נפתח בטראק Mycelium Labyrinth אשר מכין את הבמה למסע מעבר למימדים הנתפסים ולאט לאט המוסיקה מתפתחת לריקוד פוליריתמי של קולות מסונתזים ואלמנטים שעוברים בצורה חלקה לקרנבל של מוזרויות (Carnival Of Peculiarities) אשר מצליח להרגיע ובאותו הזמן גם לרומם – חגיגה של צלילים – ראג’ה על החליל, עבודת הסינתוז, הבאס והתופים של סיימון ונגינת סקסופון וקלרינט של סילבן קרטון יוצרים סימביוסיס מושלם אשר גורם לשקוע עמוק אל תוך הטראק ולא לרצות לצאת החוצה.

אנחנו לא יודעים מיהו ד”ר וינקלשטיין אך כנראה שהוא יצור מעבדה מצחיק במיוחד כי הטראק הכל כך קרקסי, קצבי ושמעלה חיוך ואנחנו פשוט לא רוצים שזה ייגמר.

תפנו זמן מיומנכם העמוס ותצללו אל תוך השפונגל

להאזנה > https://www.youtube.com/watch?v=EXPXK1VU7SI

תפריט